Comisiile metodice                           Catedrele metodice

Limba şi literatura română:
  1. Badea Cristina– responsabil comisie metodica;
  2. Neag Andreea;
  3. Gurban Diana;
  4. Roman Dana;
  5. Uzun Sebastian;
  6. Ispas Ana;
  7. Macovei Delia;

Limbi moderne:

  1. Goldiş Cristina – responsabil comisie metodica;
  2. Igna Diana;
  3. Duma Gabriela;
  4. Mot Cristina;
  5. Matecas Manuela;
  6. Şerfezi Rahela;
  7. Plesa Ionela Simina;

Ştiinţe (biologie, fizică, chimie, geografie):

  1. Misaras Loredana– responsabil comisie metodica;
  2. Palcu Amelia;
  3. Mate Erzsebet;
  4. Tatar Doina;
  5. Darau Aurelia;
  6. Ienciu Anca;
  7. Salajan Gheorghe;
  8. Chiş Livia;
  9. Sime Sorin;
  10. Oancea Ionel;

Matematică, informatică:

  1. Brândaş Adriana–responsabil comisie metodica;
  2. Codrean Flavia;
  3. Otlăcan Radu;
  4. Preda Dana;
  5. Preda Octavian;
  6. Biro Margit;

Istorie, ştiinţe sociale, religie:

  1. Dascăl Jenica – responsabil catedră;
  2. Gall Valentin;
  3. Iercan Ligia;
  4. Mercea Livia;
  5. Lipovanu Cosmin;
  6. Pavel Florin;
  7. Matei Florica;

Educaţie fizică, arte, educaţie tehnologică:

  1. Ion Laurenţiu – responsabil comisie metodică;
  2. Miron Dumitru;
  3. Bănică Dorina;
  4. Poteras Ramona;
  5. Birta Sorin;
  6. Faur Marian;
  7. Turcaş Răduţu;
 

Limba engleza:

  1. Goldis Cristina- responsabil catedra;
  2. Duma Gabriela;
  3. Mot Cristina;
  4. Matecas Manuela;

 

Limba franceza:

  1. Plesa Simina-responsabil catedra;
  2. Ispas Ana;
  3. Serfezi Rahela;
  4. Chis Livia;

 

Matematica:

  1. Preda Dana- responsabil catedra;
  2. Brandas Adriana;
  3. Biro Margit;
  4. Otlacan Radu;
  5. Codrean Flavia;

 

Informatica:

  1. Preda Octavian- responsabil catedra;
  2. Brandas Adriana;
  3. Otlacan Radu;
  4. Codrean Flavia;

 

Fizica:

  1. Dărau Aura-responsabil catedra;
  2. Palcu Amelia;
  3. Mate Erzsebet;
  4. Tatar Doina;

 

Chimie:

  1. Palcu Amelia-responsabil catedra;
  2. Ienciu Anca;
  3. Salajan Gheorghe;

 

 

 

 

Comisia metodică învăţători:

                                        Lipovanu Cornelia – responsabil comisie metodică

NR.

CRT.

ÎNVATATOR/DIRIGINTE

CLASA

1

PROF. ÎNV. PRIMAR  BRESCAN ANCA

PREGĂTITOARE

2

PROF. ÎNV. PRIMAR  PURCEL CORNELIA

PREGĂTITOARE  NADAB

3

PROF. ÎNV. PRIMAR  LIPOVANU CORNELIA

CLASA I

4

PROF. ÎNV. PRIMAR  POPA ALINA

CLASA I  NADAB

5

PROF. ÎNV. PRIMAR  MOT FLOARE

CLASA a II a A

6

PROF. ÎNV. PRIMAR  GALEA SORINA

CLASA a II a B

7

PROF. ÎNV. PRIMAR  FILIP DELIA

CLASA a II a  NADAB

8

PROF. ÎNV. PRIMAR  JIVAN DANA

CLASA a III a A

9

PROF. ÎNV. PRIMAR  CLADOVAN DELIA

CLASA a III a B

10

PROF. ÎNV. PRIMAR  GAGEA IOAN

CLASA a III a  NADAB

11

PROF. ÎNV. PRIMAR VADASAN BIANCA

CLASA a IV a A

12

PROF. ÎNV. PRIMAR  POPA ELENA

CLASA a IV a B

13

PROF. ÎNV. PRIMAR  PURCEL CLAUDIU

CLASA a IV a  NADAB

Comisia metodică a diriginţilor:

                                   Misarăș Loredana - responsabil comisia diriginţilor

NR.

CRT.

ÎNVATATOR/DIRIGINTE

CLASA

1

DIRIGINTE PROF. BADEA CRISTINA

CLASA a V-a

2

DIRIGINTE PROF. MATECAS MANUELA

CLASA a V-a NADAB

3

DIRIGINTE PROF.BRANDAS ADRIANA

CLASA a VI-a A

4

DIRIGINTE PROF. PLESA IONELA

CLASA a VI-a B

5

DIRIGINTE PROF. MOT CRISTINA

CLASA a VI-a C

6

DIRIGINTE PROF. TURCAS RADUTU

CLASA a VI-a NADAB

7

DIRIGINTE PROF.BANICA DORINA

CLASA a VII-a A

8

DIRIGINTE PROF. CODREAN FLAVIA

CLASA a VII-a B

9

DIRIGINTE PROF. OTLACAN RADU

CLASA a VII-a NADAB

10

DIRIGINTE PROF. GOLDIS CRISTINA

CLASA a VIII-a A

11

DIRIGINTE PROF. UZUN SEBASTIAN

CLASA a VIII-a B

12

DIRIGINTE PROF. ISPAS ANA

CLASA a VIII-a C

13

DIRIGINTE PROF.MACOVEI DELIA

CLASA a VIII-a NĂDAB

14

DIRIGINTE PROF.PREDA OCTAVIAN

CLASA a IX-a R

15

DIRIGINTE PROF. DASCAL JENICA

CLASA a IX-a U A

16

DIRIGINTE PROF. SIME SORIN

CLASA a IX-a U B

17

DIRIGINTE PROF. DARAU AURELIA

CLASA a IX-a ŞT

18

DIRIGINTE PROF. CHIS LIVIA

CLASA a X-a R

19

DIRIGINTE PROF. POTERAS RAMONA

CLASA a X-a U A

20

DIRIGINTE PROF. GURBAN DIANA

CLASA a X-a U B

21

DIRIGINTE PROF. MIRON DUMITRU

CLASA a X-a ST

22

DIRIGINTE PROF. PREDA DANA

CLASA a XI-a R

23

DIRIGINTE PROF. SERFEZI RAHELA

CLASA a XI-a U A

24

DIRIGINTE PROF. NEAG ANDREEA

CLASA a XI-a U B

25

DIRIGINTE PROF. MISARAS LOREDANA

CLASA a XI-a ST

26

DIRIGINTE PROF. GALL VALENTIN

CLASA a XII-a R

27

DIRIGINTE PROF.ROMAN DANA

CLASA a XII-a U A

28

DIRIGINTE PROF. DUMA GABRIELA

CLASA a XII-a U B

29

DIRIGINTE PROF.PAVEL FLORIN

CLASA a XII-a ŞT